בתכנון ובניית כלונסאות מחיר הוא בהחלט פרמטר שיש לקחת בחשבון, אבל עד גבול מסוים. כלונסאות הם השלד של יסודות הבית וככאלה, אתם רוצים להבטיח שאתם בונים אותם בצורה המקצועית והמדויקת ביותר, גם אם זה עולה מעט יותר.

בכל הקשור לכלונסאות מחיר הוא לא הפרמטר המרכזי בבחירת נותן שירות

מעטים הם המוצרים שאותם אנו רוכשים אך ורק על פי שיקולי מחיר. כאשר אנו קונים טלוויזיה, מחשב, טלפון נייד או אפילו פסטה בסופרמרקט, פעמים רבות אנו בוחרים במוצר יקר יותר מזה הזול ביותר, רק בגלל שאנו מעריכים כי מדובר במוצר טוב יותר ששווה את הפרמיה. ישנם רק מוצרים מעטים כדוגמת לחם או מים, שאותם אנו נבחר בדרך כלל אך ורק על פי המחיר. כאשר מדובר בכלונסאות, ביסודות הבית, ברכיבים שמעניקים לבית את החוזק המבני שלו ואת היציבות שלו לאורך זמן, מחיר הוא לחלוטין לא השיקול המרכזי שאנו צריכים לקחת. זה נכון שבבחירת נותן שירות כלונסאות מחיר צריך להיות פרמטר שאנו בודקים לפני שסוגרים עסקה, אך בדיקה זו מיועדת רק לוודא שאנחנו בטווח המחירים הסביר, ואם נותן השירות מציע את השירות המקצועי ביותר, מומלץ לבחור בו גם אם הוא מעט יותר יקר.

מחירים :

מיקרופייל למטר החל מ110 שח

מכונה סיבובית -40 שח למטר

מכונת תמא לפי יומיות -4000 שח ליום

ניסור וקידוח בטון 3000 שח לקוב

 

כיצד נקבע המחיר של קידוח ובניית כלונסאות?

כלונסאות הוא מונח כללי, המבטא בתוכו שורה של פעולות שיש לבצע על מנת שבסופו של דבר למבנה יהיו יסודות. בתוך מונח זה נכלל שלב של תכנון, חישוב כלונסאות, בניית קונסטרוקציות, קידוח כלונסאות, יציקת בטון, אישור מהנדס ועריכת בדיקות קרקע ובדיקות נוספות אחרות. בהתאם לכך, כאשר אנו מדברים על שירות כלונסאות מחיר הוא פרמטר שיכול להשתנות מנותן שירות לנותן שירות, אך יש להגדיר את מרכיבי השירות בכללותם. בדרך כלל, שירות זה ניתן במסגרת תכנית בנייה כוללת של המבנה כולו, ואין כל צורך לבצע הפרדה בין כל שלב של תהליך הבנייה. יחד עם זאת, אם חשוב לכם להביא ספק שירות מומלץ ומקצועי לביצוע שלבי בניית הכלונסאות השונים, בהחלט תוכלו לפנות לחברות המתמחות בתחום זה באופן ספציפי, ולקבל הצעת מחיר לנושא הכלונסאות בלבד.

 

כמו כן, על המחיר יכול להשפיע סוג הקידוח שיש לבצע. בהתקנת כלונסאות ניתן לעשות שימוש במספר סוגי קידוחים כדוגמת קידוח בנטונייט לקרקע לא יציבה וחולית, קידוח מיקרופייל לקרקע סלעית, קידוח ידנית לקידוח באזורים עם גישה מוגבלת לציוד כבד וכן הלאה. כל אחד מסוגי הקידוח הללו יכול להשפיע על המחיר הכולל של השירות, ויש לקחת זאת בחשבון.

 

בבחירת חברה שתבצע עבורכם תכנון ובניית כלונסאות מחיר הוא בהחלט פרמטר שאתם צריכים לבחון ולבדוק לאחר שביצעתם חישוב כלונסאות, אך לא כזה שאמור בסופו של דבר להכריע את הכף. הדבר החשוב מבחינתכם הוא שהכלונסאות ייבנו בצורה מקצועית ומדויקת, גם אם זה יעלה לכם מעט יותר.

כלונסאות מחיר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.