מכונת קידוח לתמא 38

מחפשים חברה לקידוח כלונסאות ??? הגעתם למקום הנכון 

קידוח כל סוגי הכלונסאות

ייעוץ  מקצועי ללא התחייבות בשטח 

מחירים נוחים עד 17% הנחה ממחירון דקל 

פריסה ארצית כל סוגי המכונות 

שירות מקצועי ויחס אישי

052-6209402 התקשרו עכשיו

פרויקט תמ"א 38 נועד ליצור חיזוק של המבנה כך שיעמוד בפני רעידות אדמה. התקן הישראלי אשר נוגע לבניה העמידה בפני רעידות אדמה נכנס לתוקפו בשנת 1975 וחייב את הקבלנים רק החל משנת 1980. משמעות הדבר היא שכל מבנה שנבנה לפני כן עלול להוות סיכון במצב של רעידה. המטרה של הפרויקט היא לחזק את המבנה.

אנשי פרויקט רבים רואים בתמ"א הזדמנות. מצד אחד לחזק את המבנה ומצד שני להגדיל אותו כך שאפשר יהיה למכור דירות נוספות בבניין. כדי שכל זה יקרה נדרשים אנשי מקצוע רבים, משלב התכנון ועד לאכלוס הדירות הנוספות.

עבודה בסביבת המגורים

ישנם אתגרים רבים אשר עולים בפרויקטים מסוג זה. לאחר שהחברה המבצעת עוברת על השלב הראשוני ומקבלת את אישור הדיירים והאישורים הנדרשים מהרשות, אפשר להתחיל לתכנן את העבודה שתתבצע בפועל וכאן בא לידי ביטוי אתגר שלא נמצא בפרויקטים של בניה חדשה.

העבודה מתבצעת בסביבת מגורים כאשר לא פעם אנשים ממשיכים להתגורר בבתיהם. לכן חשוב ליצור סביבה שבה גם אנשי המקצוע יוכלו להסתובב, גם המכונות יוכלו לעבוד וגם האנשים יוכלו להמשיך לחיות את חייהם. בנוסף, ישנו אתגר משמעותי והוא העבודה על מבנה שכבר קיים. עבודה זו אינה דומה לשיפוץ או צביעה אלא דורשת כלים מיוחדים ובהם גם מכונת קידוח לתמא 38.

מדוע צריך מכונת קידוח לתמא 38?

כל פרויקט תמ"א 38 מתחיל בתחתית של המבנה. הדבר הראשון שיש לעשות הוא לחזק את היסודות ולהבטיח כי המבנה יוכל לעמוד בפני רעידות אדמה. על הקבלן המבצע לבדוק את המצב הנוכחי של היסודות ולקבוע כיצד ניתן לחזק אותן.

מכונת קידוח לתמא 38 שונה מזו שתתאים לפרויקט בניה חדש בשטח פתוח. עליה להגיע אל המקום הנדרש שיכול להיות צפוף ולהצליח לחפור גם כשמעל כבר ישנו מבנה. לכן, יש לבחור במכונה אשר תהיה קטנת ממדים שתוכל לבצע את העבודה.

פעולות מקדימות לקידוח

במידת הצורך יש לבצע פעולות מקדימות של חפירה. בעזרת מחפרון תוסר השכבה העליונה של הקרקע ובכלל זה משטחי ההליכה והשכבה הראשונה של האדמה. לאחר מכן אפשר יהיה להכניס את מכונת הקידוח כאשר יהיה לה יותר גובה והנגישות לכל אזור תהיה נוחה יותר.

כדאי לדעת כי רוב הקבלנים ינסו להגיע לשלב זה לפני שמתחיל החורף וזאת כדי למנוע כניסה של מי גשמים והתעסקות עם היסחפות של האדמה.

לבצע קידוח לתמא עם החברה המתאימה

כל פרויקט תמ"א 38 הוא מורכב. לא פעם דיירי הבניין מסתכלים על התוצאה שהם יקבלו בסוף, אך חשוב להבין כי התהליך דורש סבלנות מהדיירים, הוא מאתגר את אנשי המקצוע ודורש כניסה של מכונות שונות ושלל עובדים. כיוון שכך חשוב לעבוד עם החברה המתאימה. חברה שמכירה היטב את הדרישות ושמבינה כי במקום מתגוררים דיירים.

המטרה של החברה צריכה להיות ביצוע של עבודה מדויקת. עבודה מסוג זה יכולה לחסוך זמן רב ואי נוחות של הדיירים. היא תקלע בדיוק למשימה ותאפשר לסיים את הפרויקט בהצלחה. רק חברה מנוסה שמגיעה עם המכשירים הנכונים תוכל ללוות אותנו בהצלחה.

חברת הקודחים

המטרה שלנו היא למצוא את אנשי המקצוע הטובים ביותר לפרויקט. את אלו שיוכלו ללוות אותנו במקצועיות ושיהיו איתנו בקשר על פי הצורך. חברת הקודחים עומדת לרשותנו גם בפרויקטים מורכבים ומאתגרים. היא מביאה ניסיון של שנים בתחום, מכירה היטב את הדרישות של הפרויקט ותדאג לבצע את העבודה בדיוק מרבי כדי שאנחנו נוכל לגור במבנה בטיחותי.

ההבדלים בין קידוח כלונסאות לקידוח בטון

כל חברת קידוחים מקצועית מציעה מגוון שיטות עבודה שונות שיכולות לגרום לבלבול אצל הלקוח. במקרים מסוימים של בנייה יש צורך בחברה המציעה את המגוון הרחב

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ההבדלים בין קידוח כלונסאות לקידוח בטון

כל חברת קידוחים מקצועית מציעה מגוון שיטות עבודה שונות שיכולות לגרום לבלבול אצל הלקוח. במקרים מסוימים של בנייה יש צורך בחברה המציעה את המגוון הרחב

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

התקשרו עכשיו