אודות

הקודחים ישראל

הקודחים ישראל

חברת הקודחים ישראל מתמחה בביצוע קידוחי כלונסאות ובדיקות סוניות, ומספקת מזה יותר מעשור, שירות סופר מקצועי ואחראי לענף הבנייה בישראל. החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה ומבצעת את עבודתה בליווי מהנדס קונסטרוקטור המאשר כל שלב ושלב בתהליך העבודה.

במסגרת פעילותה, מציעה חברת הקודחים ישראל, שירותי קידוח כלונסאות ובדיקות סוניות הן ללקוחות הפרטיים הבונים את ביתם במודל בנה ביתך והן ללקוחות מסחריים כדוגמת יזמי נדל"ן, קבלני בניין ועוד. אנו מקפידים על שמירה על סטנדרטים גבוהים מול כל לקוח, בכל פרויקט ובכל היקף עבודה.

הציוד המתקדם בעולם​

לרשות החבה עומדים כמה מן המכשירים המתקדמים ביותר בעולם קידוח הכלונסאות, ובכלל זה מכונת קידוח לכלונסאות צרים לבתים פרטיים וכלונסאות רחבים במיוחד לבניינים רבי קומות. כמו כן, אנו מחזיקים בציוד טכנולוגי מתקדם המיועד לביצוע בדיקות סוניות המיועדות לבדיקת איכות הכלונסאות לאחר יציקת הבטון.

כל הציוד שעומד לרשותנו מופעל על ידי צוות של אנשי מקצוע שנבחרו על ידנו ואשר עוברים הכשרות מקצועיות תקופתיות במטרה להבטיח שמירה על רמה מקצועית גבוהה לאורך זמן ובמטרה לשמור על תודעת שירות ומקצועיות גבוהה מול לקוחותינו הרבים.

חברת הקודחים ישראל מספקת את שירותי הקידוח והבדיקות הסוניות בכל רחבי הארץ, ומגיעה עם צוות העובדים שלה לכל פרויקט בכל פינה בארץ. אנו מקפידים מאוד על עמידה מלאה בלוחות זמנים ועבודה צמודה עם מהנדסים ונציגי הלקוח בכדי לא רק להבטיח שהעבודה מבוצעת בצורה המקצועית ביותר שאפשר, אלא גם כדי שהלקוח יוכל להבחין בכך ולהרגיש מספיק בטוח לגבי מרכיב היסודות הכל כך חשוב בכל תהליך בנייה.

הלקוח תמיד במרכז​

חברת הקודחים ישראל מציעה את שירותי במגוון רחב של מחירים בהתאם להיקף העבודה ומאפייני הכלונסאות הספציפיים ותמיד מקפידה לשמור על איזון בין מחיר הוגן ובין רמה מקצועית בסטנדרטים הגבוהים ביותר. על הרמה המקצועית אנחנו לא מתפשרים באף פרויקט ללא קשר לתמחור, אבל בעניין המחיר אנחנו בהחלט יודעים להגיע לעמק השווה על מנת להבטיח את שביעות רצונו של הלקוח.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבוע פגישה עם אנשי הצוות המקצועי שלנו.

בדק בית לעבודות קידוחים