רישום קבלן ברשם הקבלנים

מחפשים חברה לקידוח כלונסאות ??? הגעתם למקום הנכון 

קידוח כל סוגי הכלונסאות

ייעוץ  מקצועי ללא התחייבות בשטח 

מחירים נוחים עד 17% הנחה ממחירון דקל 

פריסה ארצית כל סוגי המכונות 

שירות מקצועי ויחס אישי

077-8040455 התקשרו עכשיו

 

קבלן רשום הוא נכס חשוב לכל קבלן העוסק בבנייה, בעבודות עפר, בשיפוץ, באינסטלציה או בכל משימה אחרת בענף הבנייה. רישום קבלן ברשם הקבלנים היא משימה לא מסובכת במיוחד ובתנאי שהקבלן עומד בקריטריונים הנדרשים ושאין מניעה לרשום אותו על פי הכללים שנקבעו על ידי רשם הקבלנים.

 

למה כדאי וחשוב להיות קבלן רשום?

ענף הבנייה הוא לחלוטין לא ענף פרוץ, אבל בתוכו פעילים לא מעט אנשים שאין להם את ההשכלה הנדרשת, את הניסיון הנדרש או את היכולות הנדרשות לעסוק בעבודות קבלנות, והם עדיין עושים זאת על מנת להתפרנס. על אף שמדובר במיעוט מקרים, אלו הם המקרים שתופסים בסופו של דבר את הכותרות ויוצרים את הרושם שקל מאוד ליפול עם קבלן סורר. במצב זה, רבים מהלקוחות המעוניינים בשירותי קבלן, פונים לרשם הקבלנים על מנת לבחון האם הקבלן שמציע להם את שירותיו הוא קבלן רשום אם לאו. על כן, הפעולה של רישום קבלן ברשם הקבלנים היא פעולה חשובה שלכל קבלן כדאי לבצע אם הוא רוצה להגדיל את מספר הלקוחות הפוטנציאליים שלו.

 

כיצד מבוצע רישום קבלן ברשם הקבלנים?

תהליך הרישום של קבלן רשום הוא תהליך שיכול להיות פשוט מאוד ויכול להיות מסובך מאוד. אם אתם רוצים לעבור את התהליך בצורה הפשוטה ביותר, מומלץ וכדאי לעשות זאת בליווי גורם מקצועי המתמחה בתחום ומכיר את כל פרוצדורות הרישום הנדרשות. תהליך הרישום כולל מרכיב בסיסי של מילוי טפסי הרשמה אלמנטריים, אך גם מרכיב של הוכחת יכולות באמצעות בחינה מקצועית, הצגת רקורד של עבודה וניסיון והוכחת התנהלות תקינה וחוקית עד למעמד הרישום. כמו כן, בתהליך של רישום קבלן ברשם הקבלנים יש להחליט גם על קטגוריות הרישום, או סיווג הרישום בו הקבלן מעוניין להירשם.

סיווג הרישום הוא קובע למעשה את התחומים בהם יירשם הקבלן – אינסטלציה, עפר, חשמל, בנייה פרטית, בנייה קלה וכן הלאה. קבלן יכול להיות רשום במספר קטגוריות, אך בכל קטגוריה עליו לעבור תהליכים מסוימים על מנת להוכיח את יכולותיו והתאמתו לקטגוריה.

 

לא רק לרשום, אלא גם לשמור

אחד הדברים החשובים ביותר לאחר רישום קבלן ברשם הקבלנים הוא לשמור על הרישום הזה מכל משמר. כאמור, קבלן רשום הוא נכס שעל הקבלן לשמור עליו, נכס שתורם למוניטין שלו ומביא לו לקוחות פוטנציאליים שסומכים עליו. על כן, חשוב לעמוד בכל הכללים שמכתיב רשם הקבלנים לצורך שמירה על מעמד הרישום, ובכלל זה מתן שירות מלא ואיכותי ללקוחות, הימנעות מוחלטת מפעילות פלילית או מעשי נוכלות, עמידה מלאה בהסכמי עבודה וכן הלאה.

 

רוצים להפוך לקבלנים רשומים? החליטו על התחומים בהם תרצו להיות רשומים ופנו לגורם מקצועי המתמחה בתחום של רישום קבלן קידוחי קרקע ברשם הקבלנים, על מנת להשלים את התהליך כמה שיותר מהר וכמה שיותר נכון.

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

התקשרו עכשיו