קבלן מפתח קודח כלונסאות

הקרקע היא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה

 

אם אתם מחפשים קבלן לבניית בית פרטי, ייתכן מאוד שנתקלתם בביטוי קבלן מפתח, ולא ברור לכם בדיוק מה זה אומר. האם הכוונה היא לקבלן שמתעסק גם בעבודות פיתוח, או שמדובר במפתח במובן של אותו אמצעי קטן שפותח דלתות? ובכן, התשובה הקצרה היא שקבלן מפתח הוא קבלן המבצע את כל רכיבי הפרויקט מתחילתו ועד מסירת המפתח ללקוח, ומכאן השימוש במילה מפתח.

מהו קבלן מפתח?

קבוצת עידן קבלן מפתח הוא קבלן המבצע עבודת בנייה מתחילתה ועד סופה כולל ביצוע קידוח כלונסאות, קרי עד מסירת המפתח ללקוח. הקבלן משמש לא רק כאיש ביצוע, אלא גם כאיש לניהול הפרויקט כולו. כך למשל, הוא האחראי על גיוס האדריכל שיבנה את תכנית הבנייה, והוא אחראי להגיש את הבקשות להיתרי בנייה מול הוועדה המקומית לתכנון ובנייה, והוא אחראי לכל הנושא של עבודות עפר ופיתוח, יישור שטח, בניית יסודות, הקמת תשתיות ביוב, מים, חשמל, גז ותקשורת, בניית המבנה, גימור ועד מסירת המפתח ללקוח לקראת אכלוס.

האם נכון לשכור קבלן מפתח לפרויקט שלכם?

ככלל, כל פרויקט בנייה כולל בתוכו גם מרכיב של ניהול, ואם אתם לא לוקחים קבלן מפתח, אתם בהחלט רוצים לשכור גורם שינהל עבורכם את הפרויקט, ויעבוד מול הקבלנים השונים שמבצעים אותו. קבלן מפתח מספק לכם את כל הרכיבים הנדרשים, כך שאתם צריכים לסגור רק מול אדם אחד, בכדי לכסות את כל רכיבי הפרויקט. יחד עם זאת, ישנו איש מקצוע אחד שאותו אתם רוצים לשכור בעצמכם ולא להשאירו לקבלן המפתח, ומדובר במפקח הבנייה. מפקח הבנייה הוא האיש שאמור לפקח על הקבלן, לוודא שהוא עושה את העבודה כנדרש ועומד בסטנדרטים הנדרשים. זהו איש המקצוע שאמור לייצג את האינטרסים שלכם בפרויקט, ואתם לחלוטין לא רוצים שיהיה זה הקבלן המבצע שישלם לו את משכורתו. על כן, את כל רכיבי הפרויקט אתם יכולים להשאיר בידיו של קבלן מפתח, אבל את הפיקוח אתם רוצים לקחת לידיים שלכם.

קבוצת עידן חברה מובילה לבניית בתים פרטיים וקידוח כלונסאות –קבוצת עידן

אם אתם מחפשים את הדרך הקלה והמהירה לסיים פרויקט לבניית בית פרטי, קבלן מפתח יכול לספק לכם בדיוק את זה. במקום להסתבך עם בחירת אנשי מקצוע, עם התיאום בין כל אנשי המקצוע ועם כל המורכבות של תהליכי הבנייה, אתם יכולים לשכור איש מקצוע אחד שיהיה אחראי על הכל. את נושא הפיקוח אתם רוצים כאמור להשאיר בידיים שלכם, ולשכור מפקח בנייה משלכם, שישמש כעיניים המקצועיות שלכם בפרויקט, ויוודא שהכל מתנהל כראוי.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
הקודחים
הקודחים

חברת הקודחים ישראל מתמחה בביצוע קידוחי כלונסאות ובדיקות סוניות, ומספקת מזה יותר מעשור, שירות סופר מקצועי ואחראי לענף הבנייה בישראל. החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה ומבצעת את עבודתה בליווי מהנדס קונסטרוקטור המאשר כל שלב ושלב בתהליך העבודה.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
איך לפתוח סתימה באסלה בצורה יעילה

כאשר מתמודדים עם אסלה סתומה, הצעד הראשון הוא לזהות את חומרת החסימה. אם מפלס המים עולה בצורה מסוכנת, חשוב לפעול במהירות כדי למנוע הצפת יתר. במקרים פחות דחופים, אתה עלול להבחין במים מתנקזים לאט או לשמוע רעשי גרגור בעת שטיפה.

המדריך המוחלט לשיפוץ בניין משותף: מה? איך? וכמה?

שיפוץ בניין משותף יכול להיות משימה לא פשוטה, אבל עם הדרכה נכונה זה יכול להיות תהליך חלק ומוצלח. בין אם אתם מחפשים לעדכן את השטח החיצוני, הפנימי או המשותף של הבניין המשותף שלכם, מדריך זה יספק לכם את כל המידע הדרוש לכם כדי להתחיל.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!