בורות ניקוז

הקרקע היא המקדש שלכם! אל תתפשרו על ספקים זולים בלי ניסיון!

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב לה

בורות ניקוז מרכזים אליהם "מים מיותרים". כאשר יורדים גשמים בכמויות גדולות במשך זמן קצר, התוצאה יכולה להיות הצפה והדרך למנוע זאת היא יצירת בורות שינקזו את המים לתוכם. הבורות יכולים להיות בשטחים עירוניים אך גם בחצרות הבתים. על אף שכל עבודה היא שונה, המטרה תמיד דומה. המטרה היא לנקז את המים ולמנוע מצב בו הם מציפים ופוגעים באנשים ותשתיות.

לא פעם חלחול של המים מוביל גם להצפה והפעלת לחצים על המבנים ובהם גם על מקלטים ומבנים שנמצאים מתחת לפני השטח. בורות ניקוז מסייעים להעביר את המים אל מאגרי מי התהום ובכך הם מפחיתים את העומס על המערכת העירונית ומגינים על המבנים התת קרקעיים. תודות ליצירת הבורות המבנים נשמרים ואנשים במקום מוגנים ובטוחים.

תכנון בור ניקוז

הצורך בבור ניקוז הוא צורך הנדסי ולכן יש לתכנן אותו בהתאם. בתהליך התכנון יילקחו בחשבון מרכיבים שונים, בהם השטח עצמו, האתגרים שיכולים להיות בסביבה ותשתיות שכבר נמצאות במקום. אם מדובר בשטח בנוי, יש לחשוב על התשתיות ובהן קווי החשמל והמים. המתכנן יצטרך לתת הנחיות מדויקות הנוגעות לעומק וסוג החפירה והחברה המבצעת תקשיב להוראות אלו. לאחר שהמתכנן יבצע את חלקו, יגיע המודד לסמן את אזור הקדיחה.

מדידה לפני חפירה

לפני עבודת הקידוח חשוב שיהיה לנו את כל המידע הנחוץ ובו עומק החפירה והיכן בדיוק נבצע אותה. מודד יגיע לבצע בדיקות מקדימות וסימונים ואלו ישמשו את אנשי המקצוע. כיוון שיכולות להיות תשתיות במקום או צרכים מיוחדים, רק המודד יוכל לקבוע היכן תתבצע העבודה ולא ניתן להזיז את הכלים ללא אישור מקדים שלו. נקדח כל בור לעומק שונה ובמידה ויש לנו שאלות יש להעלות אותן כבר בתחילת הדרך או לעצור את העבודה ולוודא שהיא תתבצע בסטנדרט הגבוה ביותר.

יצירת בורות ניקוז במקומות מאתגרים

מקומות מאתגרים יהיו כאלו שלא ניתן להיכנס אליהם עם מכשירים רגילים או שדורשים התחשבות בתשתיות וגורמים נוספים. במקרה כזה חשוב להגיע עם כלים ייחודיים ולבצע את העבודה בזהירות ומקצועיות רבה, עוד יותר מהרגיל. החברה צריכה להבין את האתגרים שעומדים מולה ולתכנן את העבודה. לא מדובר על תכנון הנדסי ברמת ההחלטה היכן ולאיזה עומק לחפור אלא בתכנון נכון של העמדת הכלים המתאימים ואופן השימוש בהם.

כל עבודה שונה במהותה

כל עבודת קידוח ליצירת בור ניקוז היא שונה במהותה. יש הבדל בין הצורך, הקרקע, התשתיות במקום ועוד. כיוון שכך, כל עבודה צריכה לקבל התייחסות מלאה ולעבור תכנון מקדים גם אצל החברה המבצעת. עליה להבין את מהות העבודה, הדרישות וחשוב לא פחות, אתגרי הסביבה. על החברה לדעת באיזו קרקע מתבצעת החפירה ולבחור בשיטה הנכונה שתיצור בור בעומק המתאים ושיהיה יציב לאורך שנים רבות.

חברה לקידוח הבורות

החברה שתבצע את העבודה חייבת להביא איתה ניסיון קודם בעבודות דומות. אין להסתפק בחברה שמבצעת קידוחים להנחת יסודות (אם כי המכשירים דומים והעבודה יכולה להיראות זהה) אלא יש לבדוק כי החברה ביצעה עבודה דומה בעבר. יש לוודא כי החברה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר בכל הנוגע לבטיחות בעבודה ושהיא מבטיחה כי האנשים שלה והאנשים בסביבה לא יפגעו.

חברת הקודחים עומדת לרשות הפרויקט. ניסיון של שנים רבות, עבודה עם מכשור מתקדם ויכולת לענות גם על אתגרים ועבודות מורכבות, אלו חלק מהמאפיינים שהופכים אותה לבחירה הטבעית. ניתן לראות ולשמוע על עבודות קודמות שהחברה ביצעה ולצאת יחד לפרויקט בראש שקט ובביטחון מלא שהוא יבוצע כהלכה.

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב:

אז מה היה לנו בכתבה:
הקודחים
הקודחים

חברת הקודחים ישראל מתמחה בביצוע קידוחי כלונסאות ובדיקות סוניות, ומספקת מזה יותר מעשור, שירות סופר מקצועי ואחראי לענף הבנייה בישראל. החברה מקפידה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר בענף הבנייה ומבצעת את עבודתה בליווי מהנדס קונסטרוקטור המאשר כל שלב ושלב בתהליך העבודה.

אל תעצרו כאן
יש עוד מה לגלות
הובלה
פינוי דירה עם מודעות חברתית – התרומה לקהילה של שי פינוי דירה

 בעולם המודרני, מצופה מעסקים לא רק להשיא רווחים, אלא גם לתרום לקהילה ולחברה כולה. חברות המשלבות מודעות חברתית ואחריות קהילתית בליבת הפעילות שלהן זוכות להערכה רבה מצד הלקוחות, העובדים וכלל הציבור. בתחום פינוי הדירות, שי פינוי דירה מובילה את הדרך עם מחויבות עמוקה לעשיית טוב ולסיוע לאוכלוסיות מוחלשות.

בנייה
שיקולים מרכזיים להוספת בנייה לבניין משותף

לפני יציאה לפרויקט בנייה כלשהו בבניין משותף, חשוב להבין את הדינמיקה של המרחב המשותף. זה כולל לדעת מי הם הדיירים האחרים, מהם הצרכים שלהם וכיצד עשויה הבנייה החדשה להשפיע עליהם. תקשורת עם כל בעלי העניין היא המפתח לפרויקט מוצלח.

התקשרו עכשיו
מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!