קידוח בור עם החברה המתאים

מחפשים חברה לקידוח כלונסאות ??? הגעתם למקום הנכון 

קידוח כל סוגי הכלונסאות

ייעוץ  מקצועי ללא התחייבות בשטח 

מחירים נוחים עד 17% הנחה ממחירון דקל 

פריסה ארצית כל סוגי המכונות 

שירות מקצועי ויחס אישי

052-6209402 התקשרו עכשיו

קידוחים מתבצעים על ידי חברות המתמחות בתחום. מדובר על עבודה הנדסית שחייבת להתבצע במקצועיות רבה, עם כלים מתאימים ואנשי מקצוע מנוסים. כמנהלי פרויקטים, עלינו לוודא כי כל אנשי המקצוע שעומדים לרשותנו יודעים את עבודתם ושהם יפעלו על פי ההנחיות ההנדסיות. בכתבה זו נבחן מהם הפרמטרים שיכולים להשפיע עלינו בבחירת החברה לפרויקט.

שני סוגי בורות

ישנם שני סוגי בורות שנוכל לקדוח. הראשון הוא בור ספיגה והשני הוא בור ניקוז. בור ספיגה מחליף את מערכת הביוב המוכרת. בעבר, כאשר התשתיות היו מוגבלות, השימוש בבורות אלו היה נרחב, אך עם השנים עלתה ההבנה כי בורות מסוג זה גורמים לחלחול שפכים, מה שמוביל לפגיעה במי השתייה שלנו. היום לא נקדח בורות ספיגה אלא אם יש לכך הצדקה ובאישור מקדים בלבד.

הסוג השני והנפוץ יותר היום הוא קידוח בור ניקוז. מי הגשמים אשר יורדים חייבים לחלחל ועדיף בצורה מבוקרת ככל האפשר. כיוון שלא ניתן לשלוט בגשם ובוודאי שלא להגדיר את המיקום שלו, מה שיש לעשות הוא לדאוג לכך שיהיו מספיק בורות שיקלטו את המים ושיכילו אותם מתוך מטרה למנוע הצפה ברחובות. היום ברור שמדובר בצורך הנדסי ובהתאם לתכנון המקדים תתבצע עבודת הקדיחה.

5 פרמטרים לבחירת חברה מתאימה לעבודת הקידוח

עלינו לבחון כל חברה שאנו משוחחים איתה ולוודא כי היא יכולה לבצע את עבודת הקידוח על הצד הטוב ביותר. עמידה בפרמטרים הבאים היא בסיס לעבודה נכונה וקבלת התוצאה הרצויה.

פרמטר ראשון – ניסיון בתחום

על החברה המבצעת להיות בעלת ניסיון באופן ספציפי בעבודות קידוח בור מהסוג שנדרש לנו. במידה ואנו מתכננים לבצע בור ספיגה, חשוב לוודא כי החברה יודעת לבצע את העבודה. כיוון שהיום בורות מסוג זה הם פחות שימושיים, יש לשים לב כי החברה כבר ביצעה עבודה דומה בעבר.

פרמטר שני – הבנה הנדסית

יש להעדיף חברה שיש לה הבנה הנדסית וגורם מפקח מתאים. אנחנו לא רוצים לעבוד עם איש מקצוע יחיד ולכוון אותו לבצע את עבודתו אלא רוצים לוודא כי הפרויקט שלנו נמצא בידיים טובות. חשוב שיהיה איש קשר אחד שיעמוד מולנו, שיהיה בעל רקע הנדסי, ניסיון ושיוכל לנהל עבורנו את העבודה הספציפית הנדרשת.

פרמטר שלישי – עמידה בכללי הבטיחות המחמירים

זהו פרמטר שאין להתפשר עליו בשום אופן. החברה חייבת לעמוד בכללי הבטיחות המחמירים ביותר. אין זה משנה אם העבודה מתבצעת באזור מגורים, אזור פתוח או במקביל לעבודות נוספות שמתבצעות באזור. באפשרותנו גם לברר כיצד החברה שומרת על הכללים הללו ולוודא כי היא מגינה עלינו, על הפרויקט ועל הסביבה.

פרמטר רביעי – כלים מתאימים לעבודה

החברה היא האחראית להבאת הכלים הנדרשים לעבודה. אנחנו צריכים לבחור בחברה שמבינה את הדרישות שלנו ושיש לה יכולת לבצע אותה. לעתים העבודה תהיה מורכבת כמו במקומות בנויים. במקרים אלו עלינו ליידע את החברה בדרישות ולוודא מראש כי יש לה יכולת פיזית לבצע את העבודה.

פרמטר חמישי – זמינות ועבודה יעילה וממוקדת

פעמים רבות קידוח בור הוא חלק בלתי נפרד מפרויקט גדול. במידה והחברה מעכבת את העבודה, הפעולה הבאה תתעכב וזו שאחריה. אנו לא רוצים להגיע למצב כזה ועלינו לדעת מהו לוח הזמנים שלנו ולוודא עם החברה שהיא תוכל להיות זמינה בהתאם.

לעבוד עם הקודחים

חברת הקודחים זמינה לענות על שאלותיך. החברה מנוסה, מביאה את הכלים הנכונים לשטח ויודעת כיצד לענות על הדרישות ההנדסיות ולעמוד בדרישות של כל פרויקט, קטן או גדול, פשוט או מורכב.

ההבדלים בין קידוח כלונסאות לקידוח בטון

כל חברת קידוחים מקצועית מציעה מגוון שיטות עבודה שונות שיכולות לגרום לבלבול אצל הלקוח. במקרים מסוימים של בנייה יש צורך בחברה המציעה את המגוון הרחב

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

ההבדלים בין קידוח כלונסאות לקידוח בטון

כל חברת קידוחים מקצועית מציעה מגוון שיטות עבודה שונות שיכולות לגרום לבלבול אצל הלקוח. במקרים מסוימים של בנייה יש צורך בחברה המציעה את המגוון הרחב

אילו עבודות עפר חשובות אפשר לעשות?

עבודות הבנייה לא נעצרות בשום מקום ובשום תקופה בגלל קורונה או משברים אחרים. בסופו של דבר ממשיכים הלאה ואולי אפילו להפך – דווקא בתקופות שקטות

התקשרו עכשיו